Процес розвитку запалення при псоріазі

Імунобіологічна терапія псоріазу


Процес розвитку запалення при псоріазі

Псоріаз виникає внаслідок неправильної реакції імунної системи людини на фактори зовнішнього середовища. Процес розвитку запалення при псоріазі - це складний комплекс імунологічних реакцій. Ключову роль в ураженні при псоріазі відіграє білок - фактор некрозу пухлини альфа (ФНП-альфа), який виробляють клітини імунної системи, і при псоріазі його кількість різко зростає.

Найсучасніший варіант лікування псоріазу, а також ряду інших імунозапальних захворювань - це імунобіологічна терапія.

Імунобіологічні препарати - сучасний метод лікування псоріазу

На відміну від класичних цитостатичних препаратів, які широко використовуються в лікуванні псоріазу, імунобіологічні препарати не викликають вираженого імунодефіциту, за рахунок цього побічні ефекти при їх застосуванні мінімальні або зовсім відсутні.

Що таке імунобіологічна терапія?

В останні десятиліття з розвитком молекулярної біології та імунології, стало можливим створити біологічні препарати вузькоспрямованої дії, які вибірково впливають на певні механізми, не зачіпаючи інших складових імунної системи.

При псоріазі вкрай ефективним механізмом є зниження підвищеного рівня ФНП-альфа, шляхом зв'язування його зі специфічним штучно-створеним антитілом. При усуненні ФНП-альфа каскад імунологічних реакцій розривається і процес зупиняється. Сучасні препарати інгібітори ФНП-альфа відмінно переносяться і зручні у використанні.

Які існують препарати для імунобіологічної терапії?

В Україні доступні три препарати для імуно-біологічної терапії: адалімумаб, інфліксімаб, устекінумаб.

Імунобіологічна терапія показана пацієнтам з псоріазом із середньотяжким і тяжким перебігом, особливо при наявності ураження суглобів. Також при неефективності іншої раніше проведеної терапії. Чи потрібно здавати якісь аналізи перед початком лікування?

Перед початком лікування необхідно здати загальний і біохімічний аналіз крові, а також пройти дослідження на предмет прихованого туберкульозу (рентгенографія, проба Манту).

Як проходить лікування?

Препарат вводиться у вигляді підшкірної ін'єкції. Лікування проводиться тільки під контролем лікаря, який має досвід застосування імунобіологічних препаратів.

Лікарі лікувально-діагностичного центру «Сучасна дерматологія та хірургія» мають власний досвід застосування імунобіологічних препаратів, регулярно відвідують наукові заходи з проблеми псоріазу та завжди володіють самою останньою інформацією про сучасні методи лікування псоріазу.

Адреса:

Першотравневий провулок, 5
Полтава, Полтавська область, 36000


Контакти:

Email: renesanspoltava@ukr.net
Телефони:(099) 601-07-70
(066) 263-62-22
(067) 540-08-12

Links

Карта сайту

Зворотній зв'язок

Будь ласка, надсилайте нам свої ідеї, зауваження, пропозиції! Ми цінуємо спілкування зі своїми клієнтами.