Біоревіталізація

Біоревіталізація


Використання гіалуронової кислоти


Якщо пригадати латинь, то слово стає інтуїтивно зрозумілим. Біологічне пожвавлення шкіри є на даному етапі розвитку косметології альтернативним підходом до всіх оперативних і неоперативних втручань.

Методика процедури
біоревіталізації була винайдена і протестована вченими італійської компанії Fidia SPA Суть її полягає в використанні гіалуронової кислоти, яка є найважливішим структурним компонентом шкіри. Завдяки кислоті обмінні процеси в дермі підтримуються на належному рівні, а шкіра отримує вологу завдяки нормальному з'єднанню клітин.

При нестачі гіалуронової кислоти шкіра стає в'ялою, сухою, зневоднюється сильніше і старіє помітніше. Нестачу гіалуронової кислоти людина починає відчувати вже у 30-річному віці, коли на обличчі з'являються перші мімічні зморшки і шкіра стає більш чутливою до зовнішніх чинників (повітря, вода, сонце, пил).

Препарати для біоревіталізації:

Для біоревіталізації ми використовуємо такі препарати: ІАЛ-систем (IAL-System), Стілейдж Гідро (Stylage Hydro), Теосеаль Мезо (Teoseal Meso), Ювідерм Гідрейт (Juviderm Hydrate) Всі вони на основі гіалуронової кислоти.

Показання для проведення біоревіталізації:

Зневоднена шкіра;
Профілактика вікових змін;
Нездоровий колір обличчя;
Купероз;
Пігментні плями.

Протипоказання для проведення біоревіталізації:

Онкологічні захворювання;
Епілепсія;
Захворювання крові;
Вагітність;
Період лактації;
Індивідуальна непереносимість гіалуронової кислоти.

Принцип дії:

Під шкіру вводиться препарат, що містить гіалуронову кислоту. Гіалуронова кислота заповнює проблемні ділянки, пов'язує основні компоненти дерми, тим самим перешкоджаючи руйнуванню і ослаблення базисних шарів шкіри.

Оскільки зволоження шкіри стає більш активним, то і живлення і кровообіг дерми поліпшується. Зовнішній ефект від процедури очевидний: шкіра набуває здорового вигляду, яскравість і свіжість.

Переваги біоревіталізації:

Моментальний ефект;
Висока ефективність;
Безболісність;
Немає вікових обмежень;
Результати після проведених процедур зберігаються на довгий час.


Особливий плюс процедури полягає, перш за все, в тому, що метод можна застосовувати на будь-якій ділянці шкіри, якиу необхідно привести в порядок. Це може бути і шкіра рук, шиї, декольте, обличчя, потиличної області. Оскільки гіалуронова кислота визнана безпечним ін'єкційним препаратом, її застосування широко поширене і затребуване.

Кількість процедур:

Потрібно проведення від 3 до 8 процедур біоревіталізації, щоб досягти значущого і стійкого ефекту. Проміжки між процедурами - одна процедура в 7-10 днів, залежно від проблеми.

Адресована методика насамперед тим, хто постраждав від агресивного впливу на шкіру (куріння, стрес, засмага), від безконтрольної втрати ваги, від різких гормональних порушень в організмі і просто тим, кому вже виповнилося 45 і більше років. Стимулюючі і репараційні процеси в шкірі відновлюються: дерма станом наближається до віку молодої шкіри, оскільки в першу чергу безпосередньо відновлюється внутрішня структура і обмінні процеси.

Ідеально поєднувати біоревіталізацію з такими процедурами:

пілінги
фотоомолоджування
мікродермабразія
контурна пластика
ін'єкції Диспорта і Ботокса


Консультація безкоштовна.

Адреса:

Першотравневий провулок, 5
Полтава, Полтавська область, 36000


Контакти:

Email: renesanspoltava@ukr.net
Телефони:(099) 601-07-70
(066) 263-62-22
(067) 540-08-12

Links

Карта сайту

Зворотній зв'язок

Будь ласка, надсилайте нам свої ідеї, зауваження, пропозиції! Ми цінуємо спілкування зі своїми клієнтами.