В’ялість шкіри обличчя

Лікування в’ялісті шкіри обличчя, шиї, декольте, внутрішньої поверхні стегон, плечей

В'ялість шкіри

“ДермКом”  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві пропонує найкращі методики для усунення проблеми В’ялість шкіри обличчя, шиї та декольте

При початкових ознаках в’ялості шкіри (до 40років):

1. Безін’єкційна мезотерапія апаратне введення в шкіру сироваток з гіалуроновою кислотою надає глибоке зволоження та живлення, ефективна при початкових вікових змінах.

Мікрострумова терапія покращує мікроциркуляцію і підвищує тонус шкіри. Дуже приємна і ефективна процедура при початкових вікових змінах шкіри шиї та декольте.

2. Фотоомолодження покращує стан шкіри при розацеа, судинних змінах на обличчі, пігментації, в’ялості шкіри.

3. Мезотерапія це ін’єкційне введення під шкіру препаратів (вітамінних коктейлів). Після процедури відбувається активізація метаболічних процесів, нормалізація кровообігу в шкірі, ефективна при початкових вікових змінах.

4. Фракційна мікроголкова терапія – проколи шкіри Дермапен або мікроголковим RF проводяться зі швидкістю від 80 до 150 ударів в секунду в залежності від встановленої швидкості, завдяки чому стимулюється вироблення власного колагену і еластину, йде оновлення поверхневого шару шкіри, вирівнюється рельєфність і згладжується оптична нерівномірність шкіри, вона значно підтягується. Крім того, під час і після проведеної процедури в шкіру через мікроканали активно проникає цільовий лікувальний засіб (мезопрепарат), спрямований на вирішення конкретного завдання. Травматична процедура, але досить ефективна.

При вираженій ознаки появи фактору В’ялість шкіри обліччя (після 40 років):

1. Біоревіталізація шкіри гіалуроновою кислотою. Одна молекула гіалуронової кислоти притягує тисячу молекул води. За рахунок поліпшення гідратації глибоких шарів шкіри тонкі зморшки, в’ялість і сухість значно зменшуються. Рекомендується курс: 4 процедури з інтервалом 2 тижні.

2. Біорепарація шкіри пептидами (Meso-Wharton Р199 ™) для пацієнтів після 40 років. Відбувається підвищення тургору, розгладження дрібних зморшок, поліпшення контурів обличчя, зниження вираженості в’ялості шкіри, особливо верхнього і нижнього віка, шиї.

3. Якщо багато дрібних зморшок і превалює в’ялість шкіри, ми рекомендуємо дуже популярну процедуру – плазмоліфтинг. Внутрішньошкірне введення плазми багатої тромбоцитами – PRP, дає можливість синтезу в шкірі власної гіалуронової кислоти, а також колагенових і еластинових волокон. Шкіра розглажуєтьсяся і підтягується, ефект помітний з першої процедури. Можна використовувати на будь-яких ділянках тіла (стегна, сідниці, надколінні зони та ін.)

4. При біоарміруванні овалу обличчя, шиї і декольте препаратами Ellanse і Radiesse, препарат не створюючи зайвого об’єму чудово підтягує тканини, як би підклеює шкіру до нижчих тканин, надає шкірі пружність і щільність, в подальшому тканини менше піддаються розтягуванню під впливом сил гравітації. Ефект видно відразу після процедури і тримається до 2 років.

5. Мезоніті і/або нитки з насічками з полімолочної кислоти APTOS. Прокладена сітка ниток під шкірою буде зміцнювати і підтягувати овал обличчя, шию, декольте, внутрішню поверхню плечей і стегон, живіт і сідниці.

6. СМАС Ліфтінг Альтера. Дуже дієва новітя методіка із США. Проводиться з використанням технології HIFU

7. Повздовжні смуги декольте і надколінної області або будь-які ямки на тілі можна заповнити спеціальним м’яким філером гіалуронової кислоти. Всього одна процедура, результат відразу.

8. Дуже хороші результати в боротьбі з в’ялістю і дрібною мережею зморшок дає поєднання ін’єкційних технік з лазерним шліфуванням СО2 шкіри обличчя, шиї, декольте.

лазерне шліфування

Домашній догляд за зоною декольте і шиєю

А тепер кілька порад для тих, хто хоче повністю убезпечити себе від «шийних» проблем, вдаючись не тільки до салонних процедурх. Отже, крім того, що вам підібрав ваш косметолог для домашнього догляду, умивайте щодня шию холодною водою або протирайте кубиком льоду! Це дозволить не тільки посилити кровообіг, але і зберегти шкіру більш пружною. Також використовуйте дома професійні зволожуючі креми, в яких міститься гіалуронова кислота. Робіть зарядку для шиї: найпростішими вправами будуть поплескування проблемної зони з боків і спереду тильною стороною долоні і обертання плечима.

Варто пам’ятати, що навіть подушка може бути ворогом для нашої шиї. А тому краще замінити високу і м’яку подушку на більш низьку (а ще краще ортопедичну), інакше появи зморшок не уникнути. Крім того, задумайтеся над тим, що закритий стягуючий одяг (навіть звичайна водолазка) здатна зашкодити красі шиї через звуження судин.

Але головне, що ми просто зобов’язані робити, це не лінуватися при догляді за собою! Адже до тих пір, поки генетиками не будуть виведені молодильні яблука, нам необхідно відповідально підходити до боротьби зі складочками і зморшками. І тоді відображення в дзеркалі і захоплення оточуючих не перестануть нас радувати, але ж це так важливо!

Вам потрібний професійний догляд за проблемоюВ’ялість шкіри обличчя та зоною декольте і шиї? Приходьте до нас в “ДермКом”  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві